Bilety otwarte, bilety dla dwojga, karnety

kup bilety online

Gorąco polecamy Państwu BILETY OTWARTE, BILETY OTWARTE PREMIUM, BILETY DLA DWOJGA, BILETY DLA DWOJGA PREMIUM oraz KARNETY. To doskonały prezent na wszystkie okazje – święta, rocznice czy urodziny. Szczególnie w okresie świątecznym warto pomyśleć o podarowaniu bliskim czegoś niebanalnego, szczególnego, a jednocześnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Vouchery są dostępne w sprzedaży bezpośredniej w kasach Teatru Polonia i Och-Teatru oraz w sklepie internetowym.

 

BILET OTWARTY – 1 SZTUKA I WIĘCEJ

To idealna propozycja dla osób poszukujących ciekawego prezentu dla swoich bliskich, współpracowników, rodziny. BILET OTWARTY można wykorzystać na dowolne przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru w trakcie 6 miesięcy od daty zakupu. Należy wymienić go w kasie na bilet wstępu. BILET OTWARTY można zakupić w liczbie od 1 do 9 sztuk. Cena pojedynczego BILETU OTWARTEGO przy zakupie do 9 sztuk wynosi 130 zł. Przy zamówieniach powyżej 9 sztuk zachęcamy do skorzystania z oferty BILET OTWARTY – 10 SZTUK, w ramach której cena za pojedynczy bilet wynosi 110 zł. 

BILET OTWARTY nie obowiązuje na spektakle kategorii cenowej PREMIUM oraz na wydarzenia gościnne.

 

BILET OTWARTY – 10 SZTUK

To wspaniała propozycja dla firm poszukujących ciekawego prezentu dla swoich pracowników. BILET OTWARTY – 10 SZTUK można wykorzystać na dowolne przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru w trakcie 6 miesięcy od daty zakupu. Pojedyncze sztuki lub pakiet należy wymienić w kasie na bilet wstępu. BILET OTWARTY – 10 SZTUK można zakupić w liczbie co najmniej 10 sztuk lub ich wielokrotności. Przy zamówieniu niebędącym wielokrotnością 10 sztuk zachęcamy do kontaktu z kasą biletową, bilety@teatrpolonia.pl.

BILET OTWARTY – 10 SZTUK nie obowiązuje na spektakle kategorii cenowej PREMIUM oraz na wydarzenia gościnne.

 

BILET OTWARTY PREMIUM – 1 SZTUKA I WIĘCEJ

To idealna propozycja dla osób poszukujących ciekawego prezentu dla swoich bliskich, współpracowników, rodziny. Z myślą o wyjściach grupowych lub bardziej kameralnych. BILET OTWARTY PREMIUM można wykorzystać na dowolne przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru w trakcie 6 miesięcy od daty zakupu. Należy wymienić go w kasie na bilet wstępu. BILET OTWARTY PREMIUM można zakupić w liczbie od 1 do 9 sztuk. Cena pojedynczego BILETU OTWARTEGO PREMIUM przy zakupie do 9 sztuk wynosi 170 zł za sztukę. Przy zamówieniach powyżej 9 sztuk zachęcamy do skorzystania z oferty BILET OTWARTY PREMIUM – 10 SZTUK, w ramach której cena za pojedynczy bilet wynosi 150 zł. 

BILET OTWARTY PREMIUM obowiązuje na spektakle zarówno w kategorii cenowej STANDARD, jak i PREMIUM. Nie obejmuje on jednak wydarzeń gościnnych i specjalnych.

 

BILET OTWARTY PREMIUM – 10 SZTUK

To wspaniała propozycja szczególnie dla firm poszukujących ciekawego prezentu dla swoich pracowników. BILET OTWARTY PREMIUM – 10 SZTUK można wykorzystać na dowolne przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru w trakcie 6 miesięcy od daty zakupu. Pojedyncze sztuki lub pakiet należy wymienić w kasie na bilet wstępu. BILET OTWARTY PREMIUM – 10 SZTUK można zakupić w liczbie co najmniej 10 sztuk lub ich wielokrotności. Pakiet 10 sztuk kosztuje 1500 zł. Przy zamówieniu niebędącym wielokrotnością 10 sztuk prosimy o kontakt z kasą biletową, bilety@teatrpolonia.pl.

BILET OTWARTY PREMIUM – 10 SZTUK obowiązuje na spektakle zarówno w kategorii cenowej STANDARD, jak i PREMIUM. Nie obejmuje on jednak wydarzeń gościnnych i specjalnych.

 

BILET DLA DWOJGA

Doskonałym pomysłem na prezent jest BILET DLA DWOJGA. Umożliwi on obdarowanej osobie obejrzenie wybranego przez nią spektaklu wraz z osobą towarzyszącą. BILET DLA DWOJGA należy wymienić w kasie na dwa bilety wstępu na przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru. BILET DLA DWOJGA kosztuje 250 zł i jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

BILET DLA DWOJGA nie obowiązuje na spektakle kategorii cenowej PREMIUM oraz na wydarzenia gościnne.

 

BILET DLA DWOJGA PREMIUM

Doskonałym pomysłem na prezent jest również BILET DLA DWOJGA PREMIUM. Umożliwi on obdarowanej osobie obejrzenie wybranego przez nią spektaklu wraz z osobą towarzyszącą. BILET DLA DWOJGA PREMIUM należy wymienić w kasie na dwa bilety wstępu na przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru. BILET DLA DWOJGA PREMIUM kosztuje 330 zł i jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

BILET DLA DWOJGA PREMIUM obowiązuje na spektakle kategorii cenowej STANDARD i PREMIUM. Nie obejmuje on jednak wydarzeń gościnnych i specjalnych.

 

KARNET

To ciekawa propozycja dla widzów będących częstymi gośćmi w naszych teatrach. Umożliwi on Państwu obejrzenie spektakli w przystępnej cenie. Cena KARNETU wynosi 660 zł i upoważnia do wstępu na 6 wybranych spektakli Teatru Polonia i Och-Teatru. Kupony z KARNETU należy wymienić w kasie na bilety wstępu; na jedno przedstawienie można wykorzystać maksymalnie 3 kupony. KARNET jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

Karnety nie obowiązują na spektakle kategorii cenowej PREMIUM oraz na wydarzenia gościnne.

Vouchery i karnety nie podlegają zwrotom. 

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X