Aktualności

kup bilety online

Bilety na spektakle listopadowe już w sprzedaży - zapraszamy!

Drodzy Widzowie,

z radością informujemy, że w naszych kasach można już kupić bilety na spektakle, które zagramy do Państwa w listopadzie. Repertuar listopadowy znajdą Państwo tutaj, zachęcamy więc do sprawdzania, jakie tytuły i kiedy dokładnie pojawią się na afiszu listopadowym.

Zaprosimy Państwa zarówno na nasze ostatnie premiery, czyli spektakle KONSTELACJE oraz KALINA, jak i na lubiane sztuki, które mają stałe miejsce w repertuarze Teatru Polonia - na przykład na aktorski popis Krzysztofa Globisza w spektaklu JEKYLL/HYDE czy też na POD MOCNYM ANIOŁEM - sztukę w znakomitej obsadzie, wyreżyserowaną przez Magdę Umer na podstawie tekstu Jerzego Pilcha. Nie zabraknie cenionych przez widownię sztuk DANUTA W. czy SHIRLEY VALENTINE, a także teatralnej propozycji dla dzieci -  CZERWONY KAPTUREK zabierze wszystkie maluchy do magicznego świata przyjaźni, namalowanego przez Jana Brzechwę.

Przypominamy, że bilety na wszystkie nasze spektakle moga Państwo kupić online na naszych stronach internetowych (wystarczy kliknąć tutaj) oraz w kasach biletowych, czynnych codziennie od godziny 12:00 do rozpoczęcia spektaklu (rezerwacje przyjmujemy pod numerami telefonów 22 622 21 32 oraz 22 589 52 00).

Serdecznie zapraszamy!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X