Aktualności

kup bilety online

Zachęcamy do sprawdzenia, jakie spektakle zagramy dla Państwa w lutym!

Drodzy Widzowie,

w naszych kasach oraz online na stronach internetowych teatru można nabyć bilety na spektakle, które zagramy dla Państwa w lutym 2014 r. Zaprosimy Państwa na lubiane i cenione przedstawienia oraz na kolejną premierę - spektakl na podstawie tekstu Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jerzego Stuhra - ICH CZWORO,  w którym zobaczą Państwo choćby Sonię Bohosiewicz, Renatę Dancewicz, Izę Kunę, Tomasza Kota oraz Jerzego Stuhra. Zagramy dla Państwa także monodram w wykonaniu Soni Bohosiewicz CHODŹ ZE MNĄ DO ŁÓŻKA czy też popisowo graną przez Rafała Rutkowskiego i Adama Woronowicza DEPRESJA KOMIKA.
Co więcej, na scenie Teatru Polonia zobaczyć będzie znakomity spektakl KONTRABASISTA w wykonaniu Jerzego Stuhra; legendarny już monodram oparty o tekst Patricka Süskinda.

Naszej stronie www sprawdzić można, co dokładnie zagramy w lutym, polecamy więc zaglądanie do zakładki "REPERTUAR". Przypominamy, że kasa biletowa czynna jest codziennie od godziny 12:00, a bilety na wszystkie nasze spektakle można także kupić online - wystarczy kliknąć tutaj.

Do zobaczenia w Teatrze Polonia,
zapraszamy!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X