Aktualności

kup bilety online

Spektakl KLAPS! 50 TWARZY GREYA od maja grany będzie na dużej scenie Teatru Polonia - zapraszamy!

Drodzy Widzowie,

z przyjemnością informujemy, że od maja począwszy sztuka KLAPS! 50 TWARZY GREYA będzie grana na dużej scenie Teatru Polonia. Na parodię słynnej książki "50 twarzy Greya" - opowiadającą o tym, co by było, gdyby autorka tej książki spotkała się z postaciami, które stworzyła - zapraszamy Państwa 12, 13, 27 i 28 maja. 

KLAPS! 50 TWARZY GREYA. To europejska premiera przedstawienia, które cieszy się niezwykłym powodzeniem z Ameryce, zapełniając sale teatralne i wywołując ogromne zainteresowanie widzów. Autorami tekstu, na podstawie którego powstaje spektakl, są J. S. Blair, I. M. MacIntyre, J. A. Millan, S. A. Moran, C. J. Munch, A.M. Scheffler, I.P. Whalen. Na potrzeby inscenizacji sztukę przełożył Batrosz Wierzbięta, zaś reżyserią zajął się kanadyjski reżyser John Weisgerber. To zabawna, ironiczna historia, będąca z jednej strony kpiną z literatury tego rodzaju, ale z drugiej opowieścią o współczesnych kobietach i mężczyznach.

W tym muzycznym spektaklu ze znakomitymi piosenkami zobaczą Państwo Magdalenę Lamparską, Martę Walesiak oraz Mateusza Damięckiego.

Do zobaczenia w Teatrze Polonia!

 

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X