Aktualności

kup bilety online

Maj w Teatrze Polonia - zapraszamy!

Drodzy Widzowie,

z przyjemnością informujemy, że 22 maja odbędzie się premiera spektaklu MEDEA, który będzie teatralnym debiutem znakomitej reżyserki filmowej, Doroty Kędzierzawskiej. W reżyserowanym przez nią przedstawieniu na podstawie współczesnego tekstu główne role zagrają... dzieci, będzie to więc unikalna okazja, by zobaczyć historię Medei i jej rodziny opowiedzianą z prespektywy synów Jazona i Medei.W roli Medei zobaczą Państwo Magdę Boczarską, zaś jej dwóch synów - Leona i Teosia - zagrają w dublurach Feliks Matecki, Wincenty Matecki, Jan Rogaliński i Adam Tomaszewski. 


W maju zaprosimy Państwa zarówno nasze najnowsze spektakle, jak i te, które  już od jakiegoś czasu cieszą się popularnością Widzów. Zagramy m.in. KONSTELACJE z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim w obsadzie, czy też marcową premierę Teatru Polonia, KLAPS! 50 TWARZY GREYA, będącą parodią najsłynniejszej powieści erotycznej ostatnich lat.

Przypominamy, że kasa biletowa czynna jest codziennie od godziny 12:00, a bilety na wszystkie nasze spektakle można także kupić online, wystarczy kliknąć tutaj

Do zobaczenia w Teatrze Polonia,
zapraszamy!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X