Aktualności

kup bilety online

10 lat Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury - dziękujemy!

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,

w niedzielę 8 czerwca 2014 minęło 10 lat od powstania Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, która prowadzi zarówno Teatr Polonia, jak i Och-Teatr. Jest to Fundacja rodzinna: jej założycielami i fundatorami byli Krystyna Janda - aktorka, Edward Kłosiński - operator filmowy i Maria Seweryn - aktorka. W życiu prywatnym - rodzina. W skład rady Fundacji wchodzą Magdalena Kłosińska, Janusz Jaworski, Ernest Jędrzejewski oraz Jerzy Karwowski.

Głównym celem statutowym Fundacji jest wspieranie i upowszechnianie  kultury, w szczególności poprzez prowadzenie teatrów. Kolejne to pomoc ludziom w dostępie do kultury i teatru, opieka nad osobami „wykluczonymi”, współpraca z domami dziecka, warszawskimi szpitalami, domami opieki, domami wychowawczymi, Uniwersytetami Trzeciego Wieku, domami spokojnej starości itp., a także działalność charytatywna oraz promocja młodych artystów. 

Przez ostatnie 10 lat Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury współpracowała z setkami znakomitych postaci -  aktorów, reżyserów, twórców, ludzi kultury, muzyków, scenografów etc. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy w ramach pracy dla Fundacji tworzyli ważne spektakle, grali koncerty na scenach obu teatrów i swoją pracą na wielu innych poziomach umożliwiali działalność Fundacji. 

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim twórcom, partnerom, przyjaciołom, instytucjom i firmom - wszystkim tym ludziom, którzy nam pomogli i byli z nami. Dziękujemy także wszystkim naszym Widzom, którzy od lat obdarzają nas zaufaniem. To dla nas bezcenna wartość.

To dla Państwa istniejemy - i dziękujemy za wszystkie dotychczasowe lata niesamowitej i fascynującej pracy. 

Kłaniamy się nisko!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X