Aktualności

kup bilety online

Polecamy spektakl plenerowy pt. JAŚ I MAŁGOSIA

Drodzy Widzowie,

w sobotę 19 lipca na Placu Konstytucji odbyła się premiera kolejnego spektaklu plenerowego dla dzieci, czyli JASIA I MAŁGOSI Jana Brzechwy w reżyserii Adama Biernackiego.  Przedstawienie to zagramy jeszcze 26 i 27 lipca, a przed Och-Teatrem zaprezentujemy je 9, 10, 23 i 24 sierpnia. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami!  

Przypominamy, że do 29 lipca włącznie grać będziemy spektakle plenerowe na Placu Konstytucji, zaś w sierpniu nasz repertuar plenerowy zaprezentujemy przez Och-Teatrem przy ul. Grójeckiej 65. Wszystkie spektakle plenerowe rozpoczynać się będą o 17:00. Tego lata zagramy w plenerze łącznie 41 spektakli. Zobaczyć będzie można LAMENT NA PLACU KONSTYTUCJISTAROŚĆ JEST PIĘKNAZWIĄZEK OTWARTYJANGAJAN - HEJ JOE! i FLAMENCO NAMIĘTNIE oraz CZERWONEGO KAPTURKA i wspominany spektakl JAŚ I MAŁGOSIA.

Na naszej stronie internetowej dostępny jest dokładny repertuar spektakli plenerowych. Zachęcamy do sprawdzania, co zobaczyć będzie można na Placu Konstytucji i przed Och-Teatrem tego roku.

Spektakle plenerowe oraz premiera JASIA I MAŁGOSI są dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - dziękujemy!

Do zobaczenia w plenerze!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X