Aktualności

kup bilety online

Listopad w teatrze

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego teatru - gramy codziennie i czekamy na każde spotkanie z Państwem! Przypominamy, że w kasach teatru oraz na stronie interetowej można kupić bilety na wszystkie nasze spektakle, a w zakładce REPERTUAR znajdą Państwo plany teatru na nadchodzące tygodnie - zachęcamy do sprawdzenia, co zobaczyć można będzie w Polonii w listopadzie!

Rozpoczniemy bardzo oczekiwaną premierą, która będzie jednocześne teatralnym debiutem Borysa Lankosza - czyli spektaklem KOLACJA KANIBALI. W przedstawieniu tym zobaczą Państwo choćby Aleksandrę Domańską, Justynę Grzybek, Rafała Mohra czy Kamila Maćkowiaka. Będzie to polska prepremiera sztuki uhonorowanej we Francji trzema "Molierami" i w ciągu zaledwie 4 lat od premiery pokazanej już niemal 700 razy, a więc cieszącej się niebywałym powodzeniem. W tej opowieści, toczącej się w 1942 roku, grupie przyjaciół zgromadzonych na przyjęciu urodzinowym przyjdzie stanąć przed zupełnie nieoczekiwanym i niezwykle trudnym wyborem...

W listopadzie zaprosimy Państwa także na wiele innych spektakli - na przykład na KONTRAKT z Agnieszką Michalską i Marią Seweryn w obsadzie czy też na monodram Krystyny Jandy pt. DANUTA W., oparty o wspomnienia Danuty Wałęsy i ukazujący najnowszą historię Polski oczyma mądrej i wyjątkowej kobiety. 

Pełny repertuar na listopad znajdą Państwo tutaj.

Do zobaczenia w Polonii - zapraszamy!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X