Biuro prasowe

kup bilety online

Dwusetna BOSKA! z Krystyną Jandą, Maciejem Stuhrem i Wiktorem Zborowskim w Teatrze Polonia

We wtorek 7 października w Teatrze Polonia odbędzie się jubileuszowy 200. spektakl BOSKA!, ukazujący historię zawrotnej i pełnej niespodzianek kariery Florence Foster Jenkins, która nazywana była najgorszą śpiewaczką operową świata, a mimo to porywała tłumy i występowała w najznakomitszych salach koncertowych całego świata. W czym tkwił sekret jej niezwykłej charyzmy i skąd czerpała siły, by nieustannie dążyć do spełnienia swoich marzeń?

W przedstawieniu wyreżyserowanym przez Andrzeja Domalika zobaczyć można Krystynę Jandę w roli Florence oraz Krystynę Tkacz, Ewę Telegę, Annę Iberszer, Wiktora Zborowskiego i Macieja Stuhra. BOSKA! jest inscenizacją tekstu Petera Quiltera i wystawiana była z wielkim sukcesem na scenach całego świata. W Polsce także cieszy się niezwykłym powodzeniem: w 2012 roku transmisję spektaklu na żywo w Teatrze Telewizji zobaczyła rekordowa liczba widzów - ponad 2,7 miliona telewidzów śledziło karierę śpiewaczki granej przez Krystynę Jandę.

BOSKĄ! w Teatrze Polonia zobaczyć można po raz 200. we wtorek 7 października. Bilety dostępne są w kasach teatru oraz na stronie www.teatrpolonia.pl

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X