Aktualności

kup bilety online

Zapraszamy do Towarzystwa Przyjaciół Teatru Polonia i Och-Teatru

Szanowni Widzowie,

bardzo nam miło zaprosić Państwa do Towarzystwa Przyjaciół Teatru Polonia i Och-Teatru. Inspiracją dla powstałego właśnie Towarzystwa są sprawdzone i niezwykle popularne w anglosaskim świecie kultury wzorce wspierania kultury. Dla londyńskiego National Theatre czy Tate Modern, nowojorskiej Metropolitan Opera czy dla Opery Wiedeńskiej tzw. memberships są najpopularniejszym rodzajem budowania relacji z widzami i z wszystkimi, którzy chcą się finansowo zaangażować w proces jej powstawania. 
Wszyscy, którzy zdecydują się na finansowe wsparcie teatru, otrzymają jeden z trzech tytułów - Sympatyka, Darczyńcy lub Mecenasa – i dzięki temu skorzystają z niedostępnych na co dzień możliwości: ofert specjalnych, zaproszeń na pokazy przedpremierowe i premiery czy nawet pomocy indywidualnego opiekuna.
Szczegółowe świadczenia, jakie otrzymują Sympatycy, Darczyńcy i Mecenasi teatru, oraz koszty z tym związane, dostępne są na stronie internetowej w zakładce "Towarzystwo Przyjaciół Teatru Polonia i Och-Teatru"  lub pod adresem mejlowym towarzystwo@teatrpolonia.pl

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Towarzystwa Przyjaciół i pozdrawiamy serdecznie!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X