Biuro prasowe

kup bilety online

Teatr w prezencie na święta

Drodzy Państwo,

zachęcamy do podarowania swoim bliskim... teatru w prezencie na święta! Dzięki biletom otwartym, biletom dla dwojga czy karnetom będziecie Państwo mogli zapewnić obdarowanej osobie wyjątkowy wieczór w teatrze nie ryzykując, że termin wizyty lub spektakl wybrane zostały niefortunnie. To znakomity prezent - niecodzienny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej informacji o biletach otwarych i karnetach znajdą Państwo tutaj.

Bilety otwarte, dla dwojga i karnety można kupić zarówno w naszej kasie, czynnej codziennie od godz. 12 do 19 (tel. 22 622 21 32), jak i w sklepie internetowym. 

Zapraszamy także do odwiedzania nas w czasie świąt i podczas odpoczynku zimowego - gramy do 22 grudnia włącznie oraz codziennie od 26 grudnia począwszy. W tym wyjątkowym czasie zaprezentujemy Państwu spektakle KOLACJA KANIBALI, DANUTA W. czy DEPRESJA KOMIKA, a na Sylwestra zaprosimy wraz z Szymonem Majewskim na jego monodram ONE MĄŻ SHOW w specjalnym wydaniu. Pełny repertuar i bilety online znajdą Państwo tutaj.


Zapraszamy serdecznie!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X