Aktualności

kup bilety online

Teatr Polonia w maju - zapraszamy

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego teatru - gramy codziennie i czekamy na każdy wieczór spędzony z Państwem! W kasach teatru oraz na stronie interetowej można już kupić bilety na spektakle, które zagramy w maju.  W zakładce REPERTUAR znajdą Państwo plany teatru na nadchodzące tygodnie - zachęcamy do sprawdzenia, co zobaczyć można będzie w Polonii w maju.

Zaprosimy Państwa na kolejną pramierę - będzie to wyreżyserowany przez Łuaksza Kosa spektakl POROZMAWIAJMY PO NIEMIECKU, w którym zagra Zofia Wichłacz, znana Państwu z roli "Biedronki" w filmie Jana Komasy "Miasto 44". Będzie to spektakl wyjątkowy nie tylko dlatego, że stanie się teatralnym debiutem młodej aktorki, ale przede wszystkim przez wzgląd na fakt, iż powstaje on w oparciu o autentyczny pamiętnik Hanny Zach, nastoletniej warszawianki, która podczas niemieckiej okupacji opisywała swoje życie, młodość, uczucia i doświadczenie dorastania w świecie ogarniętym szaleństwem wojny. 

W maju zaprezentujemy także wiele innych spektakli - na przykład teatralny debiut Borysa Lankosza KOLACJA KANIBALI, opowiadający historię z Francji z 1942 r., kiedy to podczas zupełnie niezwykłej kolacji urodzinowej spotkało się siedmioro przyjaciół, czy też monodram Krystyny Jandy pt. DANUTA W., oparty o wspomnienia Danuty Wałęsy i ukazujący najnowszą historię Polski oczyma mądrej i wyjątkowej kobiety. 

Pełny repertuar na zbliżający się maj znajdą Państwo tutaj.

Do zobaczenia w Polonii - zapraszamy!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X