Biuro prasowe

kup bilety online

Niezwykły prezent na 10. urodziny Teatru Polonia

Już 28 i 29 października tego roku warszawski Teatr Polonia świętować będzie swoje 10. urodziny! W październiku 2005 r. w teatrze prowadzonym przez Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury  odbyła się pierwsza premiera - "Stefcia Ćwiek w szponach życia". Przez kolejne lata na dwóch scenach Polonii oraz w plenerze (na Placu Konstytucji) miłośnicy teatru mogli oglądać ponad 60 premier (a w sumie ponad 4000 spektakli!), w których zagrało niemal 300 znakomitych aktorów. W trakcie pierwszej dekady istnienia stołeczną Polonię odwiedziło około 900 tysięcy widzów! 
Pytana o to, z czego w perspektywie tych 10 lat jest najbardziej dumna,  Krystyna Janda mówi między innymi: "Jestem dumna z nieprzebranej ilości spektakli, premier, nagród, pochwał i ilości ludzi, którzy czas spędzony z nami uważają za ważny, szczęśliwy, inspirujący. Są tacy, którzy twierdzą, że zmieniliśmy lub uratowaliśmy ich życie. Czego chcieć więcej?"

Z okazji 10. urodzin Teatr Polonia serdecznie zaprasza wszystkich widzów na spektakl DANUTA W., który zagrany zostanie w oba te dni. W środę 28.10 DANUTA W. zagrana zostanie w prezencie, a bezpłatne zaproszenia na ten spektakl widzowie będą mogli odebrać od poniedziałku 5.10 od 12:00 w kasie Teatru Polonia. Natomiast w czwartek 29.10 Polonia zaprasza widzów na biletowany spektakl, po którym odbędzie się spotkanie z Krystyną Jandą, oraz na uroczysty toast urodzinowy.


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X