Biuro prasowe

kup bilety online

Teatr Polonia i Och-Teatr grają całe wakacje: ponad 15 spektakli

Warszawskie teatry Polonia oraz Och-Teatr w wakacje grają jeszcze więcej niż w trakcie sezonu - na obu tych scenach sezon trwa przez cały rok. W lipcu i sierpniu Och-Teatr i Teatr Polonia zagrają łącznie ponad 150 spektakli, zarówno w siedzibach, jak i w plenerze. Jest w czym wybierać!

TEATR W PLENERZE

Oprócz spektakli granych w siedzibach, Teatr Polonia oraz Och-Teatr serdecznie zapraszają na sztuki grane w plenerze. Dzięki wsparciu m.st. Warszawy tego lata zobaczyć będzie można spektakle na Placu Konstytucji – między 7 a 31 lipca zagranych zostanie łącznie 26 przedstawień. 9 lipca odbędzie się premiera spektaklu Dwa miliony kroków, z Agnieszką Przepiórską, Tomaszem Ciachorowskim i Januszem R. Nowickim w obsadzie; reżyseruje Przemysław Jaszczak. Ponadto pokazywane będą bardzo lubiane tytuły dla dorosłych: Związek otwartyLament na Placu KonstytucjiStarość jest piękna JangaJan – Hej Joe!Flamenco namiętnie oraz barwne, muzyczne przedstawienia dla dzieci: Jaś i Małgosia i Czerwony kapturek. W sierpniu natomiast spektakle plenerowe grane będą na scenie Och-Grójecka 65 przed Och-Teatrem. Tam sztuki dla dorosłych i dla dzieci grane będą codziennie od 1 do 21 sierpnia i w sumie pokazanych zostanie 20 przedstawień. Na wszystkie spektakle plenerowe, jak zawsze, wstęp wolny!

LATO W OCH-TEATRZE

W lipcu oraz w sierpniu Och-Teatr będzie nieustannie bawić i zapraszać na komedie, farsy i zabarwione uśmiechem oraz wzruszeniem dramaty. A wszystko w brawurowym wykonaniu najbardziej lubianych aktorów – na scenie Ochu w wakacje zagrają m.in.: Krystyna Janda, Barbara Krafftówna, Maria Seweryn, Artur Barciś, Cezary Żak, Piotr Machalica, Jan Peszek i wiele innych znakomitości. W lipcu i w sierpniu zobaczyć będzie można m.in. spektakle: „Casa Valentina” z męskimi aktorami wcielającymi się w oryginalne postaci z lat 60. XX w. w USA – heteroseksualnych mężczyzn, którzy ubierają się jak kobiety podczas weekendowych spotkań w małym pensjonacie w górach czy „Bal manekinów” – ostatnią premierę z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Ponadto scena przy Grójeckiej 65 zaprosi swoich widzów nie tylko na klasykę najlepszych fars świata - czyli „Mayday” oraz „Mayday 2” (spektakle o przygodach, które prowokuje podwójne życie niepozornego taksówkarza z Londynu, Johna Smitha), ale też na lubiane sztuki, takie jak choćby „Trzeba zabić starszą panią” o zmaganiach opryszków z pewną wyjątkową melomanką czy „Udając ofiarę” w reżyserii Krystyny Jandy.

Pełen repertuar wakacyjnych spektakli Och-Teatru znaleźć można na stronie teatru pod adresem: http://www.ochteatr.com.pl/repertuar

LATO W TEATRZE POLONIA

Dwa letnie miesiące w Teatrze Polonia oznaczają przegląd tego, co teatralni widzowie lubią najbardziej: znakomici aktorzy, dobre teksty i różnorodny repertuar. Zobaczyć będzie można m.in. spektakle: „Piękny nieczuły” z Natalią Sikorą i Pawłem Ciołkoszem w obsadzie, „Seks dla opornych” i jego kontynuację „Raj dla opornych” (z m.in. Dorotą Kolak i Mirosławem Baką), „Matki i synowie” z Krystyną Jandą, „Klaps! 50 twarzy Greya” (z m.in. Mateuszem Damięckim) czy bardzo lubiane „Konstelacje” z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim. W sierpniu będzie ostatnia możliwość zobaczenia przedstawienia „Kolacja kanibali” (w obsadzie m.in. Rafał Mohr i Aleksandra Domańska).

Wakacyjny repertuar Teatru Polonia znaleźć można tutaj: http://www.teatrpolonia.pl/repertuar


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X