Biuro prasowe

kup bilety online

Warszawa. Polonia i Och-Teatr w plenerze, nowy taniec z Izraela

Teatr Polonia i Och-Teatr grają całe wakacje, zapraszając na swoje sceny oraz na spektakle plenerowe. W Nowym Teatrze gościć będą artyści w ramach projektu "Nowy Taniec z Izraela"

Teatr Polonia i Och-Teatr grają przez całe wakacje, zarówno w swoich siedzibach, jak i w plenerze. W repertuarze Teatru Polonia w tym miesiącu m.in.: "Matki i synowie" z wybitną kreacją Krystyny Jandy, "Żeby nie było śladów" według nagrodzonej Nike książki Cezarego Łazarewicza, "Konstelacje" - przebój z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim - oraz "Ojciec polski" w wykonaniu Rafała Rutkowskiego. Z kolei na afiszu Och-Teatru m.in, najlepsza farsa w mieście, czyli "Mayday", oraz "Bal manekinów" w reżyserii Jerzego Stuhra z Maciejem Stuhrem. A w plenerze (w sierpniu przed Och-Teatrem przy ulicy Grójeckiej 65) zobaczymy m.in. "Lament na placu Konstytucji" według Krzysztofa Bizia w reżyserii Krystyny Jandy (1-3 sierpnia, godz. 17) i najnowszy spektakl, który miał premierę w lipcu - "2 000 000 kroków" z Agnieszką Przepiórską [na zdjęciu] (7-8 sierpnia, godz. 17.).

***

NOWY TANIEC Z IZRAELA

W Nowym Teatrze w ramach projektu "Nowy Taniec z Izraela" zobaczymy m.in. spektakl "Face to Face" uznanego izraelskiego tancerza, choreografa i pedagoga tańca Michaela Getmana. "Face to Face" to choreografia wykonywana do uszkodzonego nagrania sonaty fortepianowej Beethovena i manifestu politycznego kompozytora Harolda Rubina. "Używając bardzo osobistego języka, wspólnie z tancerzem Eldadem Ben-Sassonem Getman stworzył subtelne, choć czasem brutalne, choreograficzne studium na temat intymności w środku konfliktu" - zapowiada teatr. Pokaz 2U sierpnia o godz. 19. Bilety: 35/25/20 zł Więcej o innych spektaklach tańca w Nowym: www.nowyteatr.pl»

 http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/262175.html?josso_assertion_id=0A3474FED1C69B39


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X