Aktualności

kup bilety online

1% podatku dla Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury

Drodzy Widzowie, 

prosimy, pamiętajcie, że możecie przekazać 1% podatku Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury prowadzącej Teatr Polonia i Och-Teatr. Nasz numer KRS: 0000210799.

Wszystkie przekazane nam pieniądze będą przeznaczone na produkcję nowych spektakli. W 2019 roku planujemy jeszcze siedem premier.

Najbliższa - STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW Toma Schulmana w reżyserii Piotra Ratajczaka - to historia znana głównie z kultowej adaptacji filmowej Petera Weira. 28 marca zostanie przeniesiona na deski Dużej Sceny Och-Teatru. MAMINSZYMEK to kolejne spotkanie Szymona Majewskiego z Publicznością - spektakl opisujący relacje z Jego ukochaną Mamą zobaczymy w Och-Cafe 13 kwietnia. ALMODOVARIĘ, czyli spektakl muzyczny z piosenkami z filmów Pedra Almodovara w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz, będzie można zobaczyć po raz pierwszy 25 kwietnia w Teatrze Polonia. Wystąpi Anna Sroka wraz z zespołem muzycznym. 8 KOBIET Roberta Thomasa w reżyserii Adama Sajnuka, opowieść wystawiana już w teatrach, ale kojarzona głównie z filmem François Ozona, zostanie wystawiona w Och-Teatrze 30 maja.

Pierwsza powakacyjna premiera odbędzie się 10 października i będą to PRÓBY Bogusława Schaeffera w reżyserii Mikołaja Grabowskiego. W listopadzie w Och-Teatrze zobaczymy musical KISS ME, KATE Cole'a Portera w reżyserii Krystyny Jandy. Ostatnią planowaną premierą - w grudniu w Teatrze Polonia - będzie WSZYSTKO, CO WSPANIAŁE Duncana Macmillana w reżyserii Piotra Złotorowicza.

Z powodu niekorzystnej dla nas pogody możemy liczyć już tylko na Was. Dziękujemy za pomoc!


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X