kup bilety online

Spektakl "Simona K. Wołająca na puszczy" już dziś na Placu Konstytucji

Szanowni Państwo,
 
wakacje to czas niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niestety z przyczyn niezależnych od Teatru jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejszy pokaz spektaklu "2 000 000 kroków" na Placu Konstytucji, ale w zamian zaprezentujemy Państwu monodram Agnieszki Przepiórskiej "Simona K. Wołająca na puszczy" Piotra Rowickiego w reżyserii Anny Gryszkówny. Spektakl trwa 60 minut. 
 
Spektakl „Simona K.” opowiada o kobiecie, którą niełatwo jest zrozumieć i trudno pokochać. Simona Kossak to nie leśny anioł ratujący sarny, ptaki i drzewa.To postać z krwi i kości. Pełna konfliktów, żądna uznania, ale nie w pełni doceniona. „Simona K. Wołająca na puszczy” to opowieść o kobiecie niezwykłej i pełnej sprzeczności. Silnej i zagubionej, bezkompromisowej i wrażliwej, ale przede wszystkim bardzo odważnej. Simona przez całe życie z czymś się mierzy– z nazwiskiem obarczonym legendą pokoleń artystów, oczekiwaniami rodziny, własnym wyobrażeniem szczęścia. Ostatecznie wybiera życie w odosobnieniu, wymagające siły i wiary w słuszność dokonanego wyboru.
 
Spektakl powstał w oparciu o książkę „Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak” autorstwa Anny Kamińskiej, wydanej przez Wydawnictwo Literackie w Krakowie.

Spektakl „Simona K. Wołająca na puszczy” powstał dzięki Fundacji "Kultura nie boli", twórcy Big BookCafe&Festiwal. Swoją premierę miał na scenie Big BookCafé w październiku 2020 roku.

 
Do zobaczenia dziś na Placu Konstytucji o godz. 17:00!
 
 
 

Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X