Aktualności

kup bilety online

Pożegnanie z BOSKĄ

Gramy ostatnie spektakle BOSKIEJ w reż. Andrzeja Domalika po Po blisko 16 latach przedstawienie schodzi z afisza 19 stycznia 2023 roku. W obsadzie: Krystyna Janda, Maciej Stuhr, Wiktor Zborowski, Anna Iberszer, Krystyna Tkacz i Ewa Telega. 
 
Z okazji ostatnich prezentacji dotarł do nas list od autora komedii, Petera Quiltera.
 

Krystynie, aktorom i zespołowi technicznemu spektaklu "BOSKA".

Piszę do Państwa, aby przekazać Wam moje podziękowania i gratulacje w związku z rozpoczęciem trzech ostatnich spektakli Państwa wspaniałej produkcji. Miałem szczęście widzieć spektakl pięć razy - na premierze, podczas późniejszej wizyty w Warszawie, wreszcie w telewizji. Zawsze był to bardzo uroczy, zabawny, wzruszający i niezapomniany wieczór w teatrze. Inteligentnie, mądrze wyreżyserowany i pięknie wykonany przez wszystkich.

Te ostatnie spektakle „Boskiej!” sprawią, że prezentacja Teatru Polonia stanie się najbardziej udaną produkcją na świecie i w historii spektaklu. Wasza "Boska!" została zaprezentowana więcej razy niż oryginalna londyńska produkcja, która przez sześć miesięcy grana była osiem razy w tygodniu, a także przez wiele tygodni jeździła po kraju. Teatr Polonia pobił ten rekord. Teatr Polonia był również jednym z pierwszych zagranicznych zespołów, które wyprodukowały ten spektakl. Od tego czasu wystawiany jest w ponad 30 krajach na całym świecie.

Przesyłam więc Państwu szczere podziękowania i wyrazy wdzięczności. Życzę Państwu radosnych pożegnalnych spektakli. I wiedzcie Państwo, że ta produkcja pozostanie na zawsze w moim sercu.

Peter Quilter xxx

 


Dodatkowe informacje

 

GALERIA ZDJĘĆ

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X