Aktualności

kup bilety online

Już tylko jeden dzień do premiery GŁOWY W PIASEK

W środę, 3 maja, polska prapremiera GŁOWY W PIASEK Matta Murraya w Teatrze Polonia, a już od następnego dnia zapraszamy wszystkich do oglądania. I przypominamy, że gramy od 4 do 8 maja, a następnie od 25 do 28 czerwca i od 14 do 17 lipca. Zapraszają Państwa - dzieląc się wrażeniami z prób - cztery znakomite współtwórczynie spektaklu!

MARIA SEWERYN:

„To przedstawienie jest taką formą teatralną, którą lubię najbardziej: gdy o bardzo poważnych tematach rozmawia się w sposób lekki, a ta sztuka jest po prostu bardzo śmieszna… Ale to też dlatego, że wspaniałe trzy aktorki – Paulina Holtz. Weronika Książkiewicz i Magda Stużyńska - dają taki koncert gry, że pracowanie z nimi i samo patrzenie na nie jest czystą rozkoszą!”.

PAULINA HOLTZ:

„Próby do tego przestawienia są dla mnie wyjątkową przygodą, bo mam poczucie, ze nie jesteśmy osobne, ale że jesteśmy dla siebie nawzajem. To nie jest takie częste w teatrze. I tak jak zwykle nie lubię próbowania, bo bardzo mnie ono stresuje, tak na te próby przychodzę z wielką przyjemnością.”

WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ:

„Spotkanie z dziewczynami to coś fantastycznego! Dawno mi się nie zdarzyło, żeby z tak ogromną przyjemnością przychodzić na próby. To moja najfajniejsza teatralna przygoda.”

MAGDALENA STUŻYŃSKA:

„Nie tylko zwroty akcji są największą wartością tej sztuki. Jej wielką wartością jest to, że opowiada o różnych obliczach uczuć: siostrzeństwie, solidarności kobiet, miłości do dziecka, o tym wszystkim, co nas łączy mimo różnic.”


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X