Aktualności

kup bilety online

Szalona premiera NIEDOCHODZENIA

Tak wielu naraz postaci znanych i lubianych jeszcze chyba na żadnej scenie nie było, jak w przypadku niedzielnej premiery "Niedochodzenia" - urodzinowego spektaklu Radia Nowy Świat na deskach Teatru Polonia.

A to dlatego, że scenariusz Igora Brejdyganta poległ nie tylko na grze wybornego zespołu aktorskiego (Magdalena Stużyńska, Barbara Wypych, Tadeusz Chudecki, Sambor Czarnota, Paweł Okoński, Jakub Sasak, Aleksander Sosiński, Adam Stasiak wzmocnionego szefową Radia Nowy Świat i dziennikarką tego radia Barbarą Gregorczyk), ale i na tym, że podczas akcji, rozgrywającej się na komendzie policji dochodzi do kilkukrotnych "okazań", czyli świadkowie zgłaszający przestępstwo mają wskazać przestępców wśród osób "zaproszonych" przez policję.

I właśnie w tej nietypowej roli pokazało się na premierze  23 wspaniałe osoby (lista poniżej), przyjaciele i przyjaciółki Radia Nowy Świat i naszego teatru. A choć ich zadanie aktorskie w teorii miało być skromne, wielu z nich potrafiło stworzyć z niego przezabawne mini-etiudy. Nie napiszemy jednak, że "kto nie widział, niech żałuje", bo taki sam scenariusz jest przewidziany podczas wszystkich spektakli ""niedochodzenia", zarówno najbliższych w Polonii, jak i późniejszych - w Och-Teatrze. Tylko skład "okazywanych" gości będzie się ciągle zmieniał...

W roli "okazywanych" wystąpili: Dorota Stalińska, Ewa Kasprzyk, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Żak, Beata Ścibakówna, Beata Tadla, Marta Kuligowska, Mariusz Szczygieł, Grupa MoCarta (Bolesław Błaszczyk, Filip Jaślar, Paweł Kowaluk, Michał Sikorski), Marcin Hycnar, Artur Barciś, Adam Nowak, Radek Mróz, Mirosław Zbrojewicz, Tomasz Sianecki, Patryk Rabiega, Marcin Kydryński, Tomasz Raczek, Klaudiusz Slezak, Michał Porycki.


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X