Aktualności

kup bilety online

18. urodziny Teatru Polonia

 
Drodzy Widzowie,
 
W tym roku Teatr Polonia wkracza w dorosłość i obchodzi swoje 18. urodziny! To wyjątkowa okazja do świętowania. W październiku 2005 roku, w teatrze prowadzonym przez Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, która powstała rok wcześniej, miały miejsce dwie znaczące premiery. Pierwszą z nich była "Stefcia Ćwiek w szponach życia" Dubrawki Ugrešić, a miesiąc później Krystyna Janda wystawiła monodram "Ucho gardło, nóż" na podstawie książki Vedrany Rudan.
 
Z tej okazji swoich urodzin Teatr Polonia serdecznie zaprasza wszystkich na spektakl KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF w reżyserii Jacka Poniedziałka, który odbędzie się 29 października, w prezencie dla Widzów oferując bezpłatne zaproszenia. Można będzie je odebrać w kasie Teatru Polonia w czwartek, 19 października, od godziny 10:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety, nie można rezerwować miejsc.
 
Podczas oczekiwania w kolejce (kolejki z tej okazji stały się już tradycją) dla chętnych będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęć, które zostaną opublikowane na mediach społecznościowych teatru. Ponadto zachęcamy do pozostawienia kartki z życzeniami dla Teatru Polonia - będzie nam bardzo miło!
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich na tę wyjątkową okazję i dziękujemy za 18 lat wspólnego przeżywania teatralnych emocji!


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X