Aktualności

kup bilety online

Teatr pod choinkę?

Już niebawem Święta Bożego Narodzenia. A fantastycznym prezentem pod choinkę może być zaproszenie do teatru. W naszej ofercie mamy BILETY DLA DWOJGA, KARNETY oraz BILETY OTWARTE. Można nimi obdarować przyjaciół, rodzinę, bliskich czy współpracowników...Dzięki voucherom mogą Państwo zapewnić obdarowanej osobie wyjątkowy wieczór w teatrze nie ryzykując, że termin wizyty lub spektakl zostały wybrane niefortunnie. Bilet do teatru to znakomity prezent dla każdego miłośnika kultury – niecodzienny, elegancki i dostosowany do indywidualnych potrzeb. 

Vouchery można kupić zarówno w kasach obu naszych teatrów, czynnych od poniedziałku do soboty od godz. 10:00, a w niedziele od 12:00 do rozpoczęcia przedstawień, jak i w sklepie internetowym

Tak jak w zeszłym roku mamy dla Państwa dodatkową niespodziankę. Od 1 do 24 grudnia wszystkie vouchery zakupione zarówno w kasach naszych teatrów, jak i w sklepie internetowym, będą pakowane w ozdobne metaliczne koperty z papierowym guzikiem i cieniutkiem sznurkiem w kolorach odpowiadającym barwom naszych teatrów – złotym żółtym i czerwonym.

Uwaga! W okresie wzmożonego zainteresowania produktami przed świętami czas realizacji zamówień w sklepie internetowym może ulec wydłużeniu. Zachęcamy do składania zamówień do 14 grudnia włącznie. Nie możemy zagwarantować, że zamówienia złożone po tym terminie zostaną dostarczone przed świętami Bożego Narodzenia.


Dodatkowe informacje

 

GALERIA ZDJĘĆ

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X