Aktualności

kup bilety online

"Notatnik teatralny" o Krystynie Jandzie

Z radością informujemy, że właśnie ukazał się monograficzny numer znakomitego czasopisma wrocławskiego „Notatnik teatralny” (nr 93/2023) poświęcony KRYSTYNIE JANDZIE.

Na ten bogaty, liczący 200 stron, numer składa się: rozmowa Jacka Cieślaka z Krystyną Jandą, w dziale „Próby syntezy” znajdziemy trzy poświęcone Artystce teksty (Jacka Wakara, Ewy Havelke i Łukasza Maciejewskiego), a w dziale „Przesłuchania” aż 11 wywiadów (Magdy Piekarskiej z Marią Seweryn, Adrian Chmielewskiego z Andrzejem Sewerynem, Katarzyny Niedurny z Magdą Umer, Jacka Góreckiego z Danielem Olbrychskim, Anny Smycz-Michalak z Jerzym Stuhrem, Tomasza Domagały z Markiem Kondratem,  Przemysława Guldy z Olgierdem Łukaszewiczem, Małgorzaty Matuszewskiej z Jerzym Radziwiłowiczem, Pawła Zaręby z Janem Peszkiem, Dawida Janusia z Sandrą Korzeniak, Jacka Wakara z Ewą Pilawską) oraz teksty Cezarego Żaka, Mai Ostaszewskiej i Magdy Cieleckiej.

Numer zawiera też pełen tekst monodramu MY WAY ( a właściwie jedna z jego wersji, bo na scenie ten tekst zawsze odrobinę się zmienia, skraca lub wydłużą), a kończy go „Kalendarium premier Krystyny Jandy” (oparte na naszym kalendarium zamieszczonym w programie teatralnym do „My Way”).

Numer ten można kupić w naszym teatralny sklepiku na stronie www oraz w Teatrze Polonia i Och-Teatrze. Jego cena to 25 zł.


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X