Aktualności

kup bilety online

Triumf teatralnej adaptacji kultowego filmu "Na rauszu"

Wczorajsza premiera w Teatrze Polonia „Na rauszu” w reżyserii Marcina Hycnara, sceniczna adaptacja kultowego filmu z 2020 roku, zaskoczyła i oczarowała zgromadzoną publiczność. 

Film Vinterberga, zdobywca Oscara dla najlepszego filmu nieamerykańskiego i laureat czterech Europejskich Nagród Filmowych, wzbudził powszechne uznanie na całym świecie. Spektakl w Teatrze Polonia podąża tą samą drogą sukcesu, zdobywając serca widzów owacjami na stojąco i wielominutowym aplauzem.

W Teatrze Polonia widzowie mogli podziwiać wybitne talent aktorskie zespołu Teatru Montownia. W roli głównych bohaterów wystąpili Adam Krawczuk, Marcin Perchuć, Maciej Wierzbicki oraz Marcin Hycnar, który nie tylko wcielił się w jedną z ról, ale także stanął za sterami reżyserii spektaklu. Wrażliwość reżyserska Hycnara, połączona z mistrzowską grą, stworzyła spektakl, który porusza, bawi i prowokuje do refleksji. 

Wśród premierowych gości na widowni pojawili się m.in. Małgorzata Bogdanska, Ewa Florczak, Marta Kuligowska, Ilona Ostrowska, Ewa Telega, Ewa Wencel, Barbara Wrzesińska, Adam Fidusiewicz, Jędrzej Hycnar, Marek Koterski, Marek Przybylik, Jerzy Radziwiłowicz, Grzegorz Warchoł, Krzysztof Zanussi.  


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X