Z ostatniej chwili

kup bilety online

Pętla indukcyjna w Teatrze Polonia

Dzięki Fundacji Kultura Bez Barier uruchomiliśmy w Teatrze Polonia pętlę indukcyjną, która pomaga osobom z problemami ze słuchem lepiej rozumieć słowa wypowiadane na scenie, eliminując równocześnie ewentualne dźwięki dochodzące z widowni. 

Z naszej pętli może skorzystać każdy, kto ma w swoim aparacie lub implancie słuchowym cewkę indukcyjną (90% aparatów posiada ten element). Jeżeli nie wiedzą Państwo, czy aparat lub implant słuchowy ma program pętli indukcyjnej albo czy program jest włączony – powinien się skontaktować ze swoim protetykiem słuchu.

Pętla indukcyjna w naszym teatrze jest uruchomiona przy każdym spektaklu - nie ma konieczności zgłaszania wcześniej takiej potrzeby. Aby z niej skorzystać, wystarczy jedynie przełączyć aparat/implant słuchowy w tryb "T".

Kluczowe miejsca w teatrze zostaną oznaczone specjalnymi naklejkami z symbolem, informującym Państwa o możliwości skorzystania z pętli indukcyjnej. Jednocześnie informujemy, że dołączyliśmy do listy miejsc publicznych oferujących to udogodnienie na stronie www.tumozesz.pl


Dodatkowe informacje

 

GALERIA ZDJĘĆ

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X