Z ostatniej chwili

kup bilety online

Prośba o 1,5% podatku

Szanowni Państwo,

ponieważ jak co roku nadszedł czas rozliczenia podatków, a w tym decyzji o przekazaniu 1,5% nich dla organizacji pożytku publicznego (OPP), publikujemy prośbę Prezeski Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury:

Fundacja Krystyny Jandy na Rzecz Kultury jest organizacją non-profit, czyli wszystkie zyski przeznacza wyłącznie na cele statutowe. Są nimi przede wszystkim produkcje teatralne w naszych dwóch teatrach: Teatrze Polonia i Och-Teatrze. Jakość naszych spektakli jest od lat powszechnie znana i wysoko oceniana.

Gramy corocznie ponad 900 spektakli, z czego prawie 100 poza Warszawą, oferując naszym widzom różnorodny repertuar na najwyższym poziomie aktorskim, reżyserskim i scenograficznym.

Co rok proponujemy około ośmiu - dziesięciu nowych tytułów. Na ich produkcję staramy się gromadzić środki finansowe, które pozwoliłby na ich realizację.

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli rozważycie Państwo przekazanie na taki cel 1,5% swojego odpisu podatkowego. Do zobaczenia w naszych teatrach i na naszych spektaklach.

Krystyna Janda

(Numer KRS, który należy podać w PIT: 0000210799)


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2023 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X