Z ostatniej chwili

kup bilety online

Pożegnanie z tytułem: METODA

To już ostatnia szansa na obejrzenie spektaklu METODA w Teatrze Polonia! Pożegnanie z tytułem odbędzie się 17 czerwca. Wcześniej zagramy 24 25 maja oraz 16 czerwca. 

METODA to pierwsza sztuka hiszpańskiego dramaturga Jordiego Galcerána, która została zaprezentowana na polskich scenach. Przedstawia zdehumanizowany świat nowoczesnej korporacji, gdzie cztery osoby zamknięte w jednym pomieszczeniu poddawane są serii testów (metoda Grönholma). Celem jest wyselekcjonowanie najlepszych pracowników metodą „doboru naturalnego”. To historia o agresji, konformizmie, pędzie do sukcesu za wszelką cenę, a przede wszystkim o manipulacjach, którym podlegamy w zglobalizowanym świecie, często zgadzając się na nie dla pieniędzy. Sztuka jest wstrząsającą groteską o naszej codzienności.

Spektakl, reżyserowany przez nieżyjącego już Piotra Łazarkiewicza, miał swoją premierę w Teatrze Polonia 20 lutego 2011 roku. Wcześniej był prezentowany w Teatrze Komedia. Do tej pory "METODA" została zagrana ponad 120 razy, zdobywając uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. W spektaklu grają: Maria Seweryn, Wojciech Chorąży, Tomasz Borkowski oraz Karol Wróblewski.

Serdecznie zapraszamy na ostatnie spektakle tej wyjątkowej sztuki!


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X