Z ostatniej chwili

kup bilety online

Do obsady "Szelmostw Lisa Witalisa" dołącza Adrianna Dorociak!

Z przyjemnością informujemy, że do obsady spektaklu "Szelmostwa Lisa Witalisa" dołącza Adrianna Dorociak, która będzie grała na zmianę z Barbarą Tarczewską rolę Dzika/Wilka i zobaczymy ją w letnich spektaklach sztuki Jana Brzechwy.

Adrianna Dorociak - aktorka, wokalistka, tancerka. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Od 2022 r. związana z Teatrem Żydowskim im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie. Tam można ją zobaczyć wnastępujących tytułach: „Jentl”, „Rehab. Wszystkie bitwy Amy Winehouse”, „Skrzypek na dachu” oraz „Dus buch fyn Gan Ejdn / Księga Raju”.

Występuje w licznych produkcjach musicalowych. W KrakowskimTeatrze Variete wciela się w główną postać Vivan Ward w spektaklu„Pretty Woman”. Współpracuje także z Teatrem Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Teatrem Rampa oraz Teatrem Kamienica. W 2020 roku otrzymała od Prezydenta Miasta Gdyni nagrodę za spektakle „Ożenek” i „Lekko nie będzie”.

Autorka muzycznego projektu „LESMAN/FANTAZJE”. W swojej dotychczasowej pracy miała przyjemność spotkać się z takimi reżyserami jak: Wojciech Kościelniak, Krzysztof Jasiński, Robert Talarczyk, Karolina Kirsz, Tomasz Sapryk, Tadeusz Kabicz, DamianJosef Neć oraz Piotr Jankowski, a także choreografami: Agnieszką Konopką, Eweliną Adamską-Porczyk, Agnieszką Brańską, Krystyną Lamą Szydłowską, Michałem Cyranem i Jakubem Lewandowskim.

Interesuje się psychologią oraz dramaturgią i kompozycją tańca. Pracuje metodą Lee Strasberga oraz Rudolfa Labana.

Serdecznie zapraszamy na letnie spektakle "Szelmostw Lisa Witalisa" w reż. Piotra Kosewskiego! Spektakle są już zaplanowane na naszą letnią akcję GRAMY CAŁE WAKACJE. Wszystkie terminy przedstawień SZELMOSTWA LISA WITALISA


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

MECENAS TECHNOLOGICZNY TEATRÓW

billenium

DORADCA PRAWNY TEATRÓW

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2024 ROKU DOFINANSOWANE PRZEZ

Warszawa-znak-RGB-kolorowy-pionowy

PATRONI MEDIALNI

NowySwiat Logo Napis Czerwone gazetapl logo@2x Wyborcza logo Rzeczpospolita duze new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X